תרגילי פילאטיס יגרמו לך להראות הרבה יותר טוב ולהרגיש נפלא!

תרגילי פילאטיס  הם הדרך הטובה והבטוחה ביותר לחיזוק, עיצוב וחיטוב הגוף, הארכת השרירים, שיפור יציבות והצרת היקפים. מהר מאוד חשים ורואים את ההבדל. חיזוק שרירים חיצוניים ופנימיים גם יחד.

עקרונות שיטת  תרגילי הפילאטיס

הפילוסופיה של ג'וזף פילאטיס כפי שהושתתה בשנת 1945, בסיפרו return to life מתארת חזון של בריאות והרגשה טובה למתאמן עפ"י תרגיליו ושיטתו. לשיטת האימון קרא בשם: contrology.

עיקר העבודה בתרגילי הפילאטיס הינה איזון הגוף. איזון הגוף משמע הנעת הגוף בכל מישורי התנועה תוך כדי הארכתו.

תרגילי פילאטיס הניתנים לתרגול יומי שיניעו אתכם בכל מישורי התנועה, יאפשרו לכם תנועת גוף נעימה וזורמת בחיי היום יום.

חשוב לזכור: תרגיל שגורם לכאבי גב משמעו ביצוע לוקה בחסר. מצאו תנוחה שאינה מכאיבה או הפסיקו התרגיל. עם הזמן וביצוע נכון ומדויק גופכם יתחזק והתרגילים יהפכו פשוטים יותר.

מאפייני הפעילות בתרגילי פילאטיס

תרגילי  פילאטיס מאופיינים באימון חיזוק השרירים. אימון זה משפר את כוח וסיבולת השריר. קיימים גם תרגילים  לשיפור גמישות המפרקים והשרירים. רמת התרגול בתרגילי פילאטיס קובעת גם את אופי האימון. תרגילי פילאטיס למתקדמים עשויים לשרוף קלוריות רבות ולהוות אימון עם מאפיינים ארוביים. 

תרגילי  פילאטיס

שילוב של תנועה עם מודעות וחשיבה על התנועה והנשימה. בתרגילי פילאטיס משלבים תרגילי כושר כפי שנהוגים במערב, יחד עם תרגילי נשימה וחשיבה כפי שנהוגים בתורות מזרחיות כגון: יוגה ואומנויות לחימה.

יתרונות תרגילי פילאטיס

בתרגילי פילאטיס שמים דגש רב על חיזוק שרירי ליבת הגוף. שרירים אלו הם למעשה השרירים שמייצבים את גופנו ומסייעים לו לבצע את המטלות היום יומיות. גם פעילויות כמו ישיבה מול המחשב דורשות עבודה של שרירי ליבת הגוף. כאשר שרירים אלו נחלשים, הגוף אינו  עומד במעמסה דבר שגורם לכאבי גב. תרגילי פילאטיס שמים דגש על שיפור גמישות השרירים והמפרקים.

כמו כן ,תרגילי פילאטיס משפרים את גמישות השרירים והמפרקים, גמישות זו תשפר את זרימת הדם ויציבות הגוף. תרגילי הגמישות מקלים במצבי סטרס ומתיחות, משפר את טווח התנועה במפרקים ומשפר את שיווי המשקל.

 

העבודה האישית ותשומת הלב לדיוק בתנועה הן תכונות בתרגילי  פילאטיס שעושות אותה לשיטה מאוד מתאימה לטיפול באנשים הסובלים ממוגבלויות שונות, למשתקמים מפציעות שונות ועוד.

Joomla SEO by AceSEF