צוות הסטודיו ליאורה סגל פילאטיס מכשירים 

 ליאורה סגל מקימה ומנהלת הסטודיו. ליאורה, בוגרת תואר ראשון באומנות ותיאטרון  באוניברסיטה העברית בירושלים ולימודי המשך עם התמחות בתנועה, מורה מוסמכת להוראת פילאטיס מזרן ומכשירים מטעם  דרור רז. במהלך השנים התמקדה בעבודה עם קשת רחבה של אוכלוסיות כמו נשים בהריון, אנשים הסובלים מבעיות גב, ספורטאים ומשתקמים מפציעות. ליאורה קנתה לעצמה שם של מדריכת פילאטיס מבוקשת, שמצליחה להדביק באהבתה לשיטה ולעקרונותיה גם את המתאמנים שלה.

המטרה שלי - ''מהרגע הראשון שנחשפתי לשיטת פילאטיס התפעלתי מעומק המחשבה שהיא דורשת מהמתאמנים ומההיכרות המדהימה שהיא מאפשרת עם הגוף. בסטודיו אני משתמשת בעקרונות הללו,  כדי לקדם ולפתח את היכולת הגופנית של המתאמנים. לגרום להם לאהוב את הגוף שלהם, לעורר בהם את חדוות התנועה והכי חשוב, לעזור להם לפתח יציבה נכונה ומלאת עוצמה, גם פיזית וגם מנטלית.

 

איגור מלישקביץ - מורה מוסמך להוראת פילאטיס מזרן ומכשירים מטעם דרור רז. בין היתר מתמחה בעבודה שיקומית עם אנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות ופציעות ספורט.

"לפילאטיס יש המון יתרונות. הוא מחזק את שרירי הליבה, משפר את היציבה ואפילו את מצב הרוח. בתחום הטיפולי השיטה ממש מחוללת ניסים ומקלה  באופן משמעותי על אלו הסובלים מכאבי גב, צוואר ומפרקים. מגיעים אלי אנשים שעוסקים בספורט באופן אינטנסיבי עם שרירים מקוצרים. מהצד שני, כאלו שעברו ניתוח או טיפול רפואי, הסובלים מכאבים ווממגבלות תנועתיות. אימוני פילאטיס בדגש אורטופדי מאפשרים לאנשים לחזור ולשלוט בגוף שלהם לאחר שחשבו שלא יצליחו לעשות זאת שוב.המטרה העיקרית שלי , מעבר לכך, היא לעזור למתאמנים שלי להגיע לרמה הבאה, למצוא שיא חדש בגוף שלהם".

 

סנה טל - מדריכת פילאטיס מכשירים ומזרון ומטפלת בשיאצו, הגיעה לפילאטיס לאחר שרקדה שנים רבות, מתוך רצון ושאיפה לבנות גוף בריא. אימון פילאטיס טוב, גורם לנו להרגיש חלקים שונים בגוף, מגלה לנו לעיתים שרירים שלא הכרנו ומלמד אותנו כיצד להשתמש בהם. כיצד להניע 

"את הגוף, לנשום וליהנות. בשיעורים שלי, אני משלבת בין הידע הנרחב והניסיון התנועתי העשיר, שרכשתי במהלך השנים, על מנת ללמד תרגילים מגוונים המתבססים על הבנה מעמיקה של הגוף. אני מאמינה בשינוי החיובי האמיתי והקונקרטי שפילאטיס יכול לחולל בחיינו. הסיפוק הגדול ביותר הוא לראות את השינויים שעוברים על תלמידי, שמרוויחים גמישות, כוח ותנועתיות."

Joomla SEO by AceSEF