שנים של עיסוק בתנועה וגוף הובילו את ליאורה סגל להגשמת החלום עם פתיחת סטודיו פילאטיס מכשירים. בסטודיו הממוקם ברמת השרון, ליאורה סגל מנתבת את התשוקה האדירה שלה לשיטת האימון, כדי לספק למתאמנים חוויית פילאטיס ייחודית ומרוממת נפש.

המתאמנים בסטודיו זוכים לאימון אינטימי בליווי מוקפד ובעזרת מכשירי הפילאטיס הטובים והמתקדמים מסוגם בעולם. צוות הסטודיו מונה מדריכי פילאטיס מעולים מוסמכים לפילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן, שכל אחד מהם מביא לידי ביטוי את הפרשנות שלו לשיטת הפילאטיס.

הסטודיו מציע שיעורי פילאטיס בקבוצות שונות: שעורים פרטיים, שיעורי דואט ושיעורים בקבוצה קטנה (עד 5 מתאמנים) ומזמין מתאמנים מכל סוג ובכל רמה. בשיעורי הפילאטיס מכשירים אנו מתמקדים בחיזוק שרירי הליבה, הארכה וגמישות הגו, זקיפות קומה, שיווי משקל ואיזון.

כל אלה מורגשים החל מהשיעור הראשון. שיגרת אימונים יוצרת התעלות מנטלית, רעננות בלתי רגילה ומראה בריא וצעיר. התמדה בשיעורי פילאטיס, היא אחת הדרכים הבדוקות והיעילות לתרום לאנטי אייג'ינג.

התמדה בתירגול מומלצת למי שמודע לנפשו ולגופו. היא יוצרת גוף חזק, מעוצב ויציב. שיעורי פילאטיס מכשירים מיועדים למי שמעוניין בגוף חטוב, לנשים בהריון ואחרי לידה, לסובלים מכאבי גב , צוואר ומפרקים, למשתקמים מפציעות וניתוחים, לספורטאים ולרקדנים.

להתרשמות פילאטיס מכשירים צפו בוידיאו מטה אודות Técnicas de Joseph Pilates 

בסטודיו פילאטיס  מכשירים ברמת השרון ליאורה סגל מגיעים בהתמדה ובמרץ נשים, גברים ומתבגרים אשר נהנים מיתרונות שיטת אימון הפילאטיס ברמה האישית, הרגשית והפיזית!

סטודיו  פילאטיס מכשירים ברמת השרון מציע שיעורים בקבוצות קטנות, בדואט או בשעורים פרטיים לבחירתכם. תרגילי הפילאטיס מכשירים יעניקו לכם חיזוק שרירי תוך מתן דגש על מרכז הגוף,  יציבה נכונה, שיפור בגמישות, אנרגיות ומצב רוח מעולים.

פילאטיס מכשירים ברמת השרון  - איך מתחילים?

בסטודיו פילאטיס מכשירים ברמת השרון אנשי הצוות בונים תכנית לימודית: התכנית נקבעת לפי צרכי גופו של התלמיד וכן לפי נתוני הפתיחה שלו (יציבה, כושר וכד'). לאחר מכן, עובר התלמיד לעבודה קבוצתית שבה הוא ממשיך את תכנית העבודה האישית שלו, בפיקוח ועזרה מהמדריך.

אז איך עובדים עם מכשירי פילאטיס?

בין מכשירי הפילאטיס  בסטודיו ליאורה סגל ברמת השרון, מתאמנים  עם "קאדילק" ו"רפורמר". המכשירים מורכבים ממערכות משולבות של קפיצים וחבלים שמעלים את רמת התנגדות השרירים ומחזקים את הגוף.

מכשירי הפילאטיס  בסטודיו ליאורה סגל ברמת השרון מאפשרים "עבודת מעבדה" בכל הקשור למבנה התנועה כלומר, בעזרת פילאטיס מכשירים אנו יכולים לפרק את התנועה לגורמים היוצרים אותה ולעבוד על כל גורם בנפרד.

כיצד מבוצעים תרגילי פילאטיס מכשירים?

בשיעורי פילאטיס מכשירים  מבצעים התלמידים סדרה של תנועות מבוקרות. מרבית התרגילים מתבצעים בשכיבה או בישיבה במטרה לחזק את חלקי הגוף השונים ולאפשר לנו להגיע ליציבות מלאה. כמו כן, תמיכת המכשירים נועדה למנוע נזקים שבתנועה לא נכונה או לא מדויקת. בנוסף כדאי להזכיר כי רפרטואר התרגילים בפילאטיס מכשירים הוא אינסופי ומגוון.  

Joomla SEO by AceSEF